Dlaczego warto wysłać PIT przez Internet?

Jeśli chcemy szybko wypełnić PIT za 2018 rok, powinniśmy wybrać dobry program. Świetnym przykładem może być Program PIT Format. Przede wszystkim wyróżnia się niezwykłą łatwością w obsłudze i szybkością. Został opracowany tak, by rozliczenie PIT dla nikogo nie było już czarną magią.

Dlaczego warto wybrać dobry program?

Wybierając taki program, możemy szybko i bezbłędnie wypełnić PIT. Program PIT Format możemy ściągnąć za darmo. Wyróżnia się intuicyjnością i prostotą. Żaden użytkownik nie powinien mieć problemu z jego obsługą. Deklarację możemy wypełnić nawet w 5 minut.

Korzystając z takiego programu, każdy może łatwo i szybko rozliczyć się z fiskusem. Zawiera bowiem komplet deklaracji podatkowych i potrzebnych załączników. Możemy wybrać PIT-37 i PIT-36. Ponadto program oferuje jeszcze ponad 20 innych typów załączników, formularzy i deklaracji podatkowych.

Możemy zainstalować go na swoim komputerze lub korzystać online. Bez względu na to, jaki mamy system: Mac OS, Windows czy Linux, bez problemu możemy korzystać z programu.

wybór podatnika do PIT 2018
Wybór podatnika do PIT 2018 – Zrzut ekranu z programu PIT Format

Sami możemy wybrać drogę sporządzania rocznego zeznania podatkowego. Możemy zdecydować się na aktywną deklarację lub kreator, który będzie nas prowadził „krok po kroku”.

Bardzo ważną zaletą jest też sprawna wysyłka deklaracji przez Internet. Ponadto system e-deklaracji został również wzbogacony o obsługę najczęstszych problemów, pojawiających się podczas wysyłki elektronicznej.

Program jest na bieżąco, automatycznie i bezpiecznie aktualizowany. Jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Pity 2018

Jest skierowany do wszystkich osób fizycznych, które muszą złożyć roczne zeznanie podatkowe i obliczyć w 2019 roku wysokość swojego podatku dochodowego.

Bez względu na to, z jakiego tytułu otrzymaliśmy dochody w 2018 roku, możemy rozliczyć podatek, korzystając z tego programu. Możemy tutaj znaleźć formularz PIT 28, PIT 36 i PIT 37. Znajdziemy też inne deklaracje, tak abyśmy nie mieli żadnych problemów z rozliczeniem.

Wybór deklaracji podatkowej 2018
Wybór deklaracji podatkowej 2018 – Zrzut ekranu z programu PIT Format

Nie będziemy się musieli uczyć tego programu. Jest bardzo intuicyjny. Na bieżąco wyświetlane są czytelne komunikaty. Będą nas prowadzić krok po kroku w czasie wypełniania deklaracji. Wielką atutu programu jest elastyczny kreator. Poprowadzi nas spokojnie przez cały proces. Możemy też w każdym momencie zmienić, sprawdzić lub poprawić nasze zeznanie podatkowe.

Oferuje unikalne sposoby wprowadzania i kontroli naszych danych. Ponadto ogranicza kwoty, które można odpisać od podatku i dochodu. Cieszy się wielką popularnością.

Program kieruje również ciekawe propozycje dla Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki tym propozycjom możliwy jest wzrost kwot pozyskanych z 1% odpisu podatku.

Dzięki jasnej i sprawdzonej ofercie, podatnicy chętnie przekazują 1% podatku.

Wybór OPP w PIT 2018
Wybór OPP w programie PIT Format 2017/2018

Dlatego jeśli nie do końca wiemy, jak poprawnie wypełnić nasze zeznanie podatkowe, koniecznie wybierzmy ten program. Znacznie ułatwi nam proces rozliczenia. Dostosowany jest do potrzeb klienta. Zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Proces rozliczenia będzie bardzo łatwy i szybki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *